Şarkı dinlemek kadar şarkı söylemek de oldukça rahatlatıcı ve mutlu eden bir eylemdir. Enerjinizi pozitife çevirebilecek ve günlük hayatınızda bile artan özgüven ile devam edebilecek, daha huzurlu olmanızı sağlayacaktır. Ancak önemli olan nokta ise doğru bir şekilde şarkıyı seslendirmektir ve bunu ancak doğru bir şan kursu İzmir alarak sağlayabilirsiniz. Sesinizi en doğru şekilde nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek isterseniz, sizleri kursumuza bekliyoruz. Aramızda olup, ailemize katılmanızdan da gurur duyarız.

Şan Kursu İzmir İle Sahne Senin Seyirci Senin

Şan Kursu İzmir

Şan Kursu İzmir

İnsanların ses renkleri oldukça değişkendir ve herkesin kendine has bir ses tonu bulunmaktadır. Bazı insanlar genetik olarak oldukça şanslı olup, çok güzel bir sese sahip olabilirler. Ancak bu durum sesin güzelliğinin göreceli olduğunu değiştirmez ve eğitiminizi şan dersi İzmir ile geliştirebilirsiniz. Şarkıları doğru söylemek ise en önemli kriterdir ve göreceli değildir . Şan kursu İzmir’de sizlere hem teorik, hem de pratik bilgiler sunarak söylemede yaptığınız yanlışları giderdiğimiz gibi pek çok yeni tekniği de sizlere sunuyoruz. Ritim çalışmaları ve solfej dersleriyle beraber siz de zamanla ne kadar geliştiğinizi görüp şaşıracaksınız. Bir miktar da olsa müzik kulağınızın olması ise şüphesiz her şeyi daha da kolay hale getirecektir. Ancak düzenli bir çalışma sistemi ile sizleri çok daha farklı bir noktaya getirmemiz mümkün. Burada yapmaya çalıştığımız, size özel olan sesinizi çok daha iyi bir forma sokabilmektir. Şan dersi İzmir’e katılan kursiyerlerimiz zamanla ne kadar iyi şarkı söyleyebildiklerini de keşfetmişlerdir.

İnsanları Kendinize Şan Kursu İzmir İle Hayran Bırakmak İstemez Misiniz ?

Ücretsiz şan kursu İzmir deneme derslerine katılabilir eğitmenlerimiz ile tanışabilirsiniz.

Ücretsiz deneme İzmir şan kursu için  arayabilir veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz : 0507 920 7457

Şarkı söylenirken en çok yapılan hatalardan birisi sesi fazla zorlamak ve seste bazı sorunlara yol açmaktır. İleride oluşması muhtemel olan bazı ses hastalıklarını da şan dersi ile önlemek mümkündür. Aynı şekilde şan kursu İzmir, konuşmadaki birtakım bozukluklar açısından da düzeltici bir tedavi işlevi görmektedir. Zaman içerisinde sadece şarkı söylemekte değil konuşma yaparken de sesinizi çok daha iyi kullandığınızı keşfedeceksiniz.  Her sesin kendine özel tonu her kesimden beğeniyi alabilmektedir. Bu açıdan benim sesimin tonu zaten şarkı söylemek için uygun değil demek yanlış bir tutum olur. Önemli olan ses aralığınızda bulunan en doğru tona ulaşıp, onu daha da geliştirerek size en çok uyanı  bulmaktır ve bu yolda İzmir şan dersleri olarak yanınızda bulunmaktan mutluluk duyacağız . Bunu da sizler için en doğru metotla eğitimde sunmak bizlerin sorumluluğudur.  Ses tonunuzu doğru kullanmayı sizlere öğretirken aynı anda bunun bir şartı olan doğru nefes almayı da sizlere göstereceğiz. İlk olarak nefes çalışmalarını bitirip, daha sonra duyma ve söyleme çalışmalarına başlamaktayız. Doğru nefes almak müzik ve aynı zamanda her türlü aktivite için oldukça mühim bir konu olduğu halde ne yazık ki pek çok kişi bu durumdan habersizdir. Tecrübeli şan eğitmenlerimiz sizi çok zorlamazlar ve ses tellerinde bir nodül gibi hasarlara yol açmadan rahatlıkla teknikleri öğrenerek sesinizin doğru kullanımını sağlarlar. Şarkı söylerken bütün ince ve kalın sesleri size uygun tonda ve şekilde çıkarmayı öğretirler. Her türlü ritimle uygun bir biçimde şarkı söyleyebilip, bunun yanında duyduğunuz notaları da iyi tanıyıp aynısını çıkarabilecek kapasiteye kursumuzda düzenli çalışmayla gelirsiniz. En uygun şan dersi fiyatları ve aylık ödemelerle sizi kursumuza bekliyoruz. Bilgi almak için telefonla bize daima ulaşabilirsiniz.