Şan eğitimi zor bir süreç midir?
Hayır, ses eğitimi keyifli ve doğru çalışmalar üzerinde durulduğunda da kolay bir süreçtir. Eğer ki egzersizlerin pratik noktalarını ve çalışma stillerini bilirseniz, şan eğitimleri sizin için kolay bir hal almaktadır.

Şan dersi İzmir’e başlama yaşı kaç?
Ses eğitimlerine 8 yaş grubu ve üstü herkes katılabilmektedir. Yaşınızın büyük ya da küçük olması şan derslerine katılmanız için herhangi bir engel teşkil etmemektedir. Bu yüzden sizde ister 10 ister 70 yaşında olun, yine de ses eğitimi alabilir ve şan derslerine katılım gösterebilirsiniz.

Herkes şan kursu İzmir’de başarılı sonuç elde edebilir mi?
Evet, şan derslerin başarıya ulaşmak için derslere düzenli olarak katılmak ve verilen şan dersi programına düzenli olarak uymak yeterlidir. Bu koşulları yerine getiren her şan öğrencisi, ses eğitimini başarıyla tamamlayabilir ve en güzel ve doğru bir biçimde şarkı söylemeye başlayabilir.

Şan eğitimi için yetenek şart mı?
Müzik kulağı şan derslerinin ilerleyişini hızlandıran bir unsurdur, ancak aradaki fark verimli çalışmalarla kapatılabilmektedir. Eğer ki sizde çalışmalarınızı aksatmadan yürütürseniz en az yetenekli biri kadar şan derslerine başarıyı yakalayabilirsiniz.

Nota bilmemin şan dersi İzmir’e faydası olur mu?
Müzikle ilgili olan her derste nota hakkında bilginiz olması ekstra olarak size fayda sağlayacaktır. Çünkü bütün eğitimler nota bilgisi içermektedir ve siz geçilen konulara hakim olursanız daha hızlı ilerleyiş sağlayabilmektesinizdir.

Şan dersi İzmir ile sahne sizin !